Slavíček Jan (Praha 1900 – 1970 Praha)
Zátiší s pomeranči, signováno vpravo dole Jan Slavíček, olej/plátno, 38 x 46 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |